coupons provigil pour 2009 €122.54

jakość moie

Biżuteria Moie powstaje z dbałością o najmniejszy detal i wysoką jakość. Wszystkie projekty Moie są oryginalne, własnoręcznie projektowane i wytwarzane z najwyższej jakości materiałów. Projekty Moie są zarejestrowane i zastrzeżone w Urzędzie Patentowym. Zastrzeżony jest również oryginalny logotyp Moie w formie graweru „m”, który występuje na elementach biżuterii i daje pewność, że produkt jest oryginalny.

Projekty Moie powstają w najnowszej technologii 3D z użyciem druku 3D. Technologia ta daje możliwie wysoką jakość przygotowania projektów i produkcji biżuterii. Każdy produkt przed rozpoczęciem sprzedaży jest w Moie dokładnie sprawdzany i poprawiany do momentu w którym spełnia postawione wysoko w Moie wymagania. Produkty wg gotowego, opracowanego szczegółowo projektu są następnie produkowane i obrabiane przez wykwalifikowany zespół złotników. Cały proces powstaje w 100% w Polsce.

Biżuteria wykonywana jest wyłącznie z metali szlachetnych: ze srebra próby 925; ze złota Vermeil – jest to srebro próby 925 z powłoką 24k złota o grubości conajmniej 2,5µm – połączenie to zapewnia długą żywotność powłoki złocenia oraz z 14k złota (próba 585).

Biżuteria pakowana jest w ozdobne pudełeczko oraz woreczek. Woreczek służy do przechowywania biżuterii, tak by utrzymała swoją wartość jak najdłużej.

Koszyk