alternative naturelle à provigil €117.04

rozmiary

PIERŚCIONEK

Aby prawidłowo określić rozmiar pierścionka, należy:
1. Zmierzyć obwód palca, na którym będziesz nosić pierścionek.
2. Palec zmierzyć możesz za pomocą centymetra krawieckiego, tasiemki i linijki.
3. Mierząc palec pamiętaj żeby nie ściskać go zbyt mocno.
4. Pamiętaj, że grubość palca zmienia się nieznacznie w zależności od warunków zewnętrznych.
5. Jeśli mierzysz palec korzystając z miarki ‘moie’ – rozmiar odczytasz bezpośrednio z niej. Pamiętaj, żeby przy wydruku zwrócić uwagę czy obraz nie jest przeskalowany. Wymiar rzeczywisty podany na miarce (1cm) musi się zgadzać z rzeczywistością.
6. Jeśli mierzysz palec tasiemką wystarczy, że rozłożysz ją później na linijce i sprawdzisz pomiar.
7. Jeżeli pomiar palca został zrobiony centymetrem lub tasiemką i linijką, właściwy rozmiar możesz sprawdzić w poniższej tabelce.
8. Możesz również zmierzyć linijką wewnętrzną średnicę innego pierścionka, który już posiadasz i sprawdzić właściwy rozmiar w poniższej tabelce.

Microsoft Word - rozmiar.docx

NASZYJNIK

Wszystkie naszyjniki dostępne w sklepie internetowym są opisane w karcie produktu sklepu. Przed zakupem polecamy zmierzyć centymetrem krawieckim szczególnie istotny rozmiar łańcuszka wokół szyi aby sprawdzić czy naszyjnik będzie pasował.

BRANSOLETKA

Wszystkie bransoletki dostępne w sklepie internetowym są opisane w karcie produktu sklepu. Jest tam podany maksymalny obwód nadgarstka pozwalający stwierdzić czy dana bransoletka, w danym rozmiarze, będzie pasować. Aby sprawdzić obwód, najlepiej zmierzyć go centymetrem krawieckim.

NAUSZNICA

W naszym asortymencie dostępnych jest wiele niestandardowych rozwiązań do ozdabiania uszu. Wszystkie dostępne nausznice mają podane charakterystyczne wymiary, które ułatwiają sprawdzenie jak dany element może leżeć na uchu.

Koszyk