comment obtenir provigil en Irlande €53.69
MOIE Katarzyna Kazimierczyk

Moie to minimalistyczna biżuteria wykonana ręcznie, z użyciem najnowszych technologii jubilerskich oraz wysokiej jakości metali szlachetnych.
Biżuterię moie projektuje architekt – Katarzyna Kazimierczyk, w podobny sposób i z użyciem technologii 3d, tak jak jej projekty wnętrz i budynków.
Projekty moie cechuje „kobiecy” minimalizm – czyli taki „bez przesady” z nutą kobiecego ciepła. Wśród produktów można znaleźć wiele ciekawych „architektonicznych” konstrukcji – niebanalne nausznice, kolczyki, pierścionki, naszyjniki czy bransoletki.

Moie zadebiutowało w lipcu 2015 roku. Marka moie rozwija się nieprzerwalnie i stara się zaskakiwać nowymi projektami. Projekty moie pokochały gwiazdy, m.in. Małgosia Socha, Ania Wyszkoni, Kasia Warnke, Maria Sadowska, Anita Sokołowska, Julia Wieniawa, Natalia Siwiec, Natasza Urbańska i wiele innych. Moie doczekało się też licznych publikacji w prasie, m.in. Elle, In Style, Vogue Polska, Glamour, Joy, Avanti oraz w telewizji, m.in. w Pytanie na śniadanie w TVP.

Moie to marka biżuterii stworzonej z myślą kobietach. Wierzę w ich siłę i w to, że jest ona w stanie przenosić góry bez używania mięśni. Moie ma symboliczną nazwę – miało być po prostu „moie” (*moie – z błędem ortograficznym dla przekory). Po różnych doświadczeniach chciałam mieć coś „swojego” i stąd powstała nazwa, która stała się uniwersalnym symbolem dla każdej z Nas. Litera „m” w logo moie nie bez przypadku ma (minimalistyczne) rogi – chciałam żeby była zbuntowana i nie do końca grzeczna, żeby jak każda silna kobieta chodziła swoimi ścieżkami i manifestowała bez strachu swoje własne zdanie i styl.
– Katarzyna Kazimierczyk, właścicielka i projektantka w moie.

Koszyk