rozmiary

 

pierścionek:

Aby prawidłowo określić rozmiar pierścionka, należy:

1. Zmierzyć obwód palca, na którym będziesz nosić pierścionek.

2. Palec zmierzyć możesz za pomocą centymetra krawieckiego, tasiemki i linijki lub korzystając z przygotowanej przez nas miarki, którą możesz pobrać: tutaj.

3. Mierząc palec pamiętaj żeby nie ściskać go zbyt mocno.

4. Pamiętaj, że grubość palca zmienia się nieznacznie w zależności od warunków zewnętrznych.

5. Jeśli mierzysz palec korzystając z miarki 'moie' - rozmiar odczytasz bezpośrednio z niej. Pamiętaj, żeby przy wydruku zwrócić uwagę czy obraz nie jest przeskalowany. Wymiar rzeczywisty podany na miarce (1cm) musi się zgadzać z rzeczywistością.

6. Jeśli mierzysz palec tasiemką wystarczy, że rozłożysz ją później na linijce i sprawdzisz pomiar.

7. Jeżeli pomiar palca został zrobiony centymetrem lub tasiemką i linijką, właściwy rozmiar możesz sprawdzić w poniższej tabelce.

8. Możesz również zmierzyć linijką wewnętrzną średnicę innego pierścionka, który już posiadasz i sprawdzić właściwy rozmiar w poniższej tabelce.

 

naszyjnik:

Wszystkie naszyjniki dostępne w sklepie internetowym są opisane w karcie produktu sklepu. Przed zakupem polecamy zmierzyć centymetrem krawieckim szczególnie istotny rozmiar łaćnuszka wokół szyi aby sprawdzić czy naszyjnik będzie pasował. 

 

bransoletka:

Wszystkie bransoletki dostępne w sklepie internetowym są opisane w karcie produktu sklepu. Jest tam podany maksymalny obwód nadgarstka pozwalający stwierdzić czy dana barnsoletka, w danym rozmiarze, będzie pasować. Aby sprawdzić obwód, najlepiej zmierzyć go centymetrem krawieckim.

 

nausznica:

W naszym asortymencie dostępnych jest wiele niestandardowych rozwiązań do ozdobiania uszu. Wszystkie dostępne nausznice mają podane charakterystyczne wymiary, które ułatwiają sprawdzenie jak dany element może leżeć na uchu.